Zjednodušte si ovládanie vášho domu!

Jedna aplikácia riadi všetko

  • TapHome je jediný smart home systém, v ktorom môžete robiť úpravy sami.
  • TapHome je otvorený - integruje všetky zariadenia vo vašej domácnosti. Urobili sme integráciu, aby ste ju nemuseli robiť vy.
  • TapHome sa zmestí do štandardného rozpočtu pre termostaty alebo pre ovládanie žalúzií.

Smart home systém patrí do moderného domu a poskytuje vám neobmedzené možnosti ovládania.

Kúrenie a chladenie

Sofistikovaný algoritmus si meria energetické nároky jednotlivých miestností. Docielia sa tým úspory na energiách a vyšší komfort.

Tienenie

Žalúzie môžu reagovať na slnečné žiarenie so zohľadnením potrieb kúrenia alebo chladenia. Dosiahne sa tým maximálna energetická efektívnosť.

 Osvetlenie

Zavlažovanie

Systém prepína jednotlivé zavlažovacie zóny jednu po druhej v poradí tak, aby tlak vody neklesol. Celá oblasť je správne zavlažovaná.

Alarm

Systém je integrovaný so samostatným certifikovaným alarmom. Pri vypnutom alarme je možné nastaviť ďalšie činnosti - zapnúť svetlá, zdvihnúť žalúzie.

Bazén

Systém ovláda filtračné čerpadlo bazéna, teplotu a osvetlenie. Integrácia so systémom úpravy vody v bazéne umožňuje diaľkové ovládanie kvality vody.

Ďalšie funkcie

Fotovoltaické panely

Systém prepína medzi fotovoltaickými panelmi a elektrinou zo siete v závislosti od spotreby v reálnom čase.Dvere a brány

Ovládanie brány pomocou telefónu. Oceníte to, keď si zabudnete kľúče :)Interkom a kamery
Keď hosť pri dverách zvoní, hovor sa zobrazí na vašom telefóne. Bezpečnostné kamery sa zobrazujú na dashboarde v aplikácii.


Sauna
Zahrievajte saunu na diaľku predtým, než sa dostanete domov.