Konečne domov, ktorý myslí a koná ako my. Stará sa o nás podľa sezóny, počasia a nášho životného štýlu. Skutočne inteligentný dom zariadi sám väčšinu úkonov okolo zabezpečenia, komfortu či úspor. Pritom nám dá maximum kontroly a nenaruší súkromie.

Loxone ponúka riešenie pre všetky funkcie inteligentného domu. Skutočné kúzlo je v dokonalé súhre všetkých komponentov. Všetko o sebe vie, rozumie si a dokáže spolupracovať na základe zistených dát. Vďaka tejto kooperácii všetko v dome funguje bez kompromisov.

Funkcie inteligentného domu

Osvetlenie

Vďaka inteligentnému ovládaniu osvetlenia budete mať doma vždy tú správnu atmosféru v správny čas. Nebudete pritom potrebovať zástupy tlačidiel a ovládačov.

Tienenie

Žalúzie, rolety, markízy alebo iné typy tienenia môžu byť dokonale ovládané pomocou Loxone. Tým získate napríklad ochranu proti horúčave v lete a v zime teplo zdarma.

Kúrenie a klima

Užite si perfektnú teplotu v každej
miestnosti bez zbytočných nákladov. Loxone bude riadiť vaše kúrenie a chladenie v dokonalej interakcii s tieniacou technikou.

Multiroom audio

Multiroom Audio vám umožní prehrávať v každej miestnosti rovnakú alebo inú hudbu jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Stane sa, ale tiež vaším zvončekom, alarmom a upozorní vás na všetko dôležité.

Energie

S Loxone budete mať vždy prehľad a istotu, že všetky energie sú využívané maximálne efektívne. Nič nepobeží zbytočne a môžete napríklad uprednostniť vlastné zdroje.

Zabezpečenie

S Loxone sa môžete spoľahnúť hneď na niekoľko rovín zabezpečenia: ochranu pred vlámaním, pred požiarom, pred únikom vody, pred vplyvmi počasia či ochranu súkromia.

Prístupový systém

Navrhnite si riadenie prístupu podľa svojich predstáv: video intercom so vzdialenou komunikáciou, NFC prívesok miesto kľúčov, dočasné číselné kódy, automatické stráženie a mnoho ďalšieho.

Sauna

Užite si dokonalý domáci wellness so vzdialeným ovládaním sauny, ktorý prepája svetelné nálady a hudbu. Na nič zbytočne nečakajte a získajte viac času na odpočinok.

Rekuperácia

Inteligentná regulácia ventilácie a rekuperácie na základe vlhkosti a úrovni CO2 v miestnosti vám umožní relaxovať a užívať si najlepšiu kvalitu vzduchu po celý deň.